שימושי המגנטים

מגנטים

כשמדברים על מושג מגנטים מתכוונים בדרך כלל למגנטים לאירועים. אותם מגנטים שצלמים יכולים להכין במקום באמצעות מכונה פשוטה ומחשב. אנו מתכוונים למגנטים אשר תוכלו לתלות על המקרר, לחלק כמתנה, להשתמש בהם כדי לתלות חשבונות, מכתבים ותזכורות שונות. מגנטים אלו מגיעים בצורות ובגדלים שונים ותוכלו לעשות בהם שימושים שונים.

שימושים שונים של מגנטים

תלייה של תזכורות על המקרר – שכחתם לשלם את חשבון החשמל? שכחתם לקנות לחם וחלב? זה כנראה כי לא שמתם לעצמכם תזכורת במקום הנכון. המקרר הוא המקום שבו אנשים הולכים אליו כמה פעמים ביום ואם יש לכם פתק תלוי ובולט מול עיניים מספר פעמים ביום ייתכן ולא תוכלו כבר לשכוח מה שאתם צריכים לעשות.

חלוקה כמתנה – סט מגנטים תמיד נחשב כמתנה נחמדה וחביבה לצרכים מסוימים: לעובדים בעבודה, מתנה לילדים, סט מגנטים כחלק ממתנה גדולה יותר לזוג חברים שעבר לדירה חדשה וכו'…

שימושים קטנים ושונים – תוכלו לעשות בהם שימוש של תליית מודעה לבן משפחה על המקרר אם יצאתם לפניו מהבית או שתרצו להזכיר לו משהו על הבוקר. תוכלו להשתמש במגנט קטן לסגירת ארון, להחזיק משקלים שונים ולפתרון בעיות נוספות.

מגנטים עולים בין כמה שקלים לכמה עשרות שקלים. המחיר תלוי כמובן בסוג המגנט, בגודל ובכמות שתרכשו.

אצלנו ברשת החנויות של מכלול תוכלו למצוא ציוד משרדי, מגנטים, תיקים, כלי כתיבה, ספרים, מכשירי מיכון, מדפסות ועוד. החברה פועלת בפריסה ארצית וסניפיה ממוקמים במוסדות אקדמיים שונים, ביניהם הטכניון. החברה מספקת מוצרים אלו לסטודנטים, עסקים ולקהל הרחב במחירים אטרקטיביים במיוחד. כיום תוכלו לבצע את הרכישה לא רק מסניפי הרשת אלא דרך אתר החברה המציע קטלוג רחב של מוצרי החנות.